Sinu partner

kodulehtede tegemises

Koduleht ei toimi nii nagu peaks?

Kui sulle tundub, et koduleht oli eile parem kui täna ning mõned asjad ei tööta, siis kirjuta meile ning me teeme Sinu veebilehe korda.

Ajaga kaasas käiv koduleht

Kodulehti on maailmas miljoneid ning paljud neist tahavad inimestele midagi müüa. Selleks, et klient just Sinu lehele oma oste tegema jääks peab see nii disainilt kui ka võimalustelt kliendisõbralik olema. Seega vaata oma kodulehte alati kliendi pilguga

 

Kohanduv disain

Inimesed on järjest liikuvamad ning informatsiooni otsitakse just väikestelt ekraanidelt. Seega on oluline, et koduleht sobiks nii arvuti kui ka nutitelefoni ekraanile.

 

Kasutajasõbralik

Elutempo on kiire ning otsitav info soovitakse kiiresti leida. Niisiis tuleb koduleht luua võimalikult lihtne ning kõige vajalikum informatsioon peab olema lihtsasti leitav.

 

Otsimootorile optimeeritud

Kuna kodulehti on palju, siis tasub kõik teha, et just Sinu leht väljapaistaks. Järelikult tuleb see koheselt otsingumootori sõbralikuks teha.

 

Meeldejääva disainiga

Kui päeva jooksul külastada sadu kodulehti, siis jõuab kasutaja tagasi nende juurde, mis talle meelde jäid. Üks viis meeldejäämiseks on kodulehele erilise disaini loomine. Vaate meie loodud disaine meie portfoliost.

Süvitsi läbimõeldud veebileht või e-pood aitab seljatada konkurendid ja tõsta Sinu äri omas segmendis tippu. Ära lepi keskmiste tulemuste ja keskpärasusega – võta meiega ühendust, selgitame välja vajadused, …

– DIGIPAPA OÜ

On aeg luua uus koduleht

Märkasid, et Sinu praegusel kodulehel on mõned puudused? Kirjuta meile ning vaatame Sinu kodulehe üle.

Küsi pakkumist

 

Korduma kippuvad küsimused

Kaua võtab kodulehe tegemine aega?

Kodulehe tegemine võtab aega umbes 3-4 nädalat. See oleneb paljudest asjadest, näiteks kas on olemas kõik vajalikud materjalid ning juhendid või kui kiiresti klient vastab.

Milline on kodulehe tegemisel garantii?

Kodulehe tegemisel kehtib garantii 6 kuud, nagu ka teistele meie teostatud projektidele. Garantii alla lähevad võimalikud vead või bugid, mis ilmnevad alles kasutamisel.

Mida on tarvis hinnapakkumise koostamiseks.

Meil on koostatud üsna põhjalik päringu vorm mida täpsemalt te selle ära täidate seda lihtsam on meil teile teha adekvaatne pakkumine Küsin hinda

Kui kiirelt saab töödega alustada?

Töödega alustame kohe kui lähteülesanne on paika pandud ning kokkulepe lõpilkult sõlmitud.