Kõik vajalik disainist, kodulehtedest ja
töötavatest lahendustest
DIGIPAPALT.

seo-tips-interface-symbol Created with Sketch.

Otsimootoritele optimeerimine (SEO)

Veebilehe optimeerimine otsimootoritele on tegevus, mille tulemusena on Sul võimalik enda äri positsiooniasetusi otsimootorites märkimisväärselt suurendada, seljatades konkurendid. Me teame, et Sa soovid olla leitav esimeselt lehelt – me aitame!

Kodulehed, veebirakendused ja e-poed

Meilt saad lihtsa maandumis- või kampaanialehe, kodulehe ettevõttele, veebipoe edukaks toodete müügiks ja vajadusel keerukama infosüsteemi. Käsitleme igat projekti kõrgendatud huvi ja austusega ning teeme endast kõik, et jääksid tulemusega rahule!

WordPress veebilehtede hooldus

Pakume kõikidele WordPress sisuhaldustarkvaraga veebilehtedele regulaarset hooldust veebilahenduse funktsioonide maksimaalseks toimimiseks ja turvalisuse tagamiseks. Meie kätes on Sinu veebileht alati ajakohane ja turvaline. Küsi lisa.

Firmastiili loomine (CVI)

Loome Sinu ärile meeldejääva ja erilise kuvandi. Firmastiil ei piirdu ainult logo, trükiste ja dokumendi blanketiga – see on täiusliku vormi loomine klientide, partnerite ja potentsiaalsete tarbijate silmis. Ära piirdu keskpärasusega, vali midagi erilist.

comment-alt Created with Sketch.

Tasuta konsultatsioon!

Oleme oma tegemistes ausad ja läbipaistvad. Seda kinnitab ka reegel, et kõik huvilised saavad meilt esmase konsultatsiooni tasuta. Meie jaoks ei ole vahet, kas esindad suurt või pisikest ettevõtet, suhtume ja aitame kõiki ühtemoodi!