Kui iseseisvalt kodulehe tegemine käib üle jõu siis meilt saad kodulehe mis on,

01 Ajaga kaasas käiv.

Kodulehti on maailmas miljoneid ning paljud neist tahavad inimestele midagi müüa. Selleks, et klient just Sinu lehele oma oste tegema jääks peab see nii disainilt kui ka võimalustelt kliendisõbralik olema. Aitame luua kaasaegse disainiga kodulehe mis eristab sind sinu konkurendist.

02 Kohanduva disainiga

Inimesed on järjest liikuvamad ning informatsiooni otsitakse ja oste tehakse just väikestelt ekraanidelt. Seega on oluline, et ka sinu koduleht sobiks nii arvuti kui ka nutitelefoni ekraanile. Statistika andmeil pärineb 52% ülemaailmsest internetiliiklusest mobiilseadmetest.

03 Otsimootorile optimeeritud

Konkurents on aina tihedam ka otsingumootorites, arvestades kui tavaline on, et tarbija kasutab otsingumootoreid toodete ja teenuste kohta info leidmiseks siis oleks patt kodulehte mitte optimeerida selliselt, et tarbija sind üles leiaks. Tegelikult pöördub 62% tarbijatest otsingumootorite poole, kui nad soovivad uue ettevõte, toote või teenuse kohta rohkem infot saada.

Kui palju maksab kodulehe tegemine

Koduleht valmiskujunduse
baasil

al. 365 € koduleht

Valmiskujunduse baasil koduleht sobib eelkõige väiksematele ja alustavatele ettevõtetele kellel ei ole personaalse disainiga kodulehe jaoks eelarvet.

Küsi pakkumist

Koduleht personaalse kujundusega

al. 1065 € koduleht

Mõeldud ettevõtetele kes tahavad omale läbimõeldud veebilehte mis on kujundatud võttes arvesse ettevõte imagot.

Küsi pakkumist

Kas oled valmis uue veebilahenduse jaoks?

Saa pakkumine